OCENĚNÍ
OBJEVTE SVŮJ REVELTON
CZ
RYCHLÝ CHECK-IN
BLOG

9 složek dokonalého pobytu od Reveltonu

SOUSEDSTVI
02.04.2021


Každý, kdo někdy plánoval dovolenou, jistě ví, jak důležité je vybrat vhodné ubytování, protože to zásadně ovlivňuje dojmy z celé cesty. V Reveltonu se snažíme udělat vše pro to, aby se naši hosté během pobytu cítili maximálně pohodlně. A podařilo se nám vytvořit vlastní recept na dokonalé ubytování:

1. Bezkontaktní check-in a check-out


Kdo by chtěl stát frontu na recepci a čekat na kýžené klíče od pokoje? V Reveltonu již několik let používáme pohodlný online check-in a naši hosté se tak mohou přihlásit kdykoliv před příjezdem do hotelu. Klíče už také nejsou potřeba, všechny dveře otevřete pomocí PIN kódu.

2. Podrobný návod na check-in

Aby váš check-in proběhl ještě jednodušeji a pohodlněji, před příjezdem vám zašleme přehledný návod s obrázky a krátkými videi, který vás provede každým krokem procesu.


3. Personál je vždy nablízku v chatovacích aplikacích

Potřebujete s něčím poradit, hledáte recepčního, a ten nikde? Je blíž, než si myslíte ;) Stačí vzít do ruky mobil, naskenovat QR kód a je to! Naši zaměstnanci jsou online ve všech populárních chatovacích aplikacích a ochotně vám pomohou s jakýmkoliv dotazem či přáním.

4. Plně vybavená kuchyně


Co může být lepší než jídlo, které si připravíte sami? Ve všech apartmánech Revelton vám bude k dispozici plně vybavená kuchyně s ledničkou, sporákem, kuchyňským náčiním, nádobím a spoustou dalších užitečných věcí. A abychom vás seznámili s místní kuchyní, vybrali jsme několik receptů tradičních národních jídel, které si můžete prohlédnout naskenováním speciálního QR kódu v apartmánu.
5. Apartmány vybavené moderní technikou

Ve všech našich apartmánech se můžete těšit na smart TV s přístupem k Netflixu, některé apartmány jsou navíc vybaveny filmovým projektorem připojeným k Apple TV, díky němuž si můžete dopřát skvělý zážitek ze sledování filmů v domácím kinosále. V některých apartmánech jsou noční lampy s vestavěnou bezdrátovou nabíječkou. Stačí položit telefon na lampu a nabíjení se spustí zcela automaticky.
6. Návody k použití všech zařízení a tipy od místních ve vašem telefonu

Naše apartmány jsou plně technicky vybaveny pro vaše pohodlí, najdete tu vše od konvice a sporáku do filmového projektoru a Apple TV. Pokud si s nějakým zařízení nebudete vědět rady, můžete se podívat do návodů k použití. Vedle každého zařízení najdete malou nálepku s QR kódem, jehož naskenováním zobrazíte potřebný návod přímo ve svém mobilním telefonu.

Kromě návodů si také můžete prohlédnout průvodce městem s tipy a doporučeními od místních obyvatel: objevte nejlepší restaurace, muzea a zábavu a spoustu dalších užitečných informací jak o městě, tak i o samotném aparthotelu.
7. Designové interiéry v jednotném konceptu

Dalším výrazným rysem našich apartmánů je vyladění všech prostorů aparthotelu podle jednotného konceptu. Například při zařizování Revelton Studios Mariánské Lázně jsme se inspirovali hudbou. Každý apartmán je věnován nějakému hudebnímu umělci nebo skupině a pomocí QR kódu na vstupních dveřích apartmánu si dokonce můžete pustit příslušnou skladbu. V areálu aparthotelu se také nachází interaktivní muzeum hudby, který je pro naše hosty zdarma k dispozici.
8. Poloha v centru města

Všechny naše aparthotely se vždy nacházejí v centru města, takže všechny významné památky a atrakce jsou v docházkové vzdálenosti.

9. Interaktivní muzea

Nevíte, jak strávit volný čas? V některých aparthotelech Revelton můžete zcela zdarma navštívit interaktivní muzea. Je to skvělý nápad, jak si užít čas s rodinou či přáteli.

Spojením všech výše uvedených ingrediencí získáme moderní, technologicky pokročilý aparthotel s útulným prostředím a pozorným, ale nenápadným servisem. Přesně tak by měl vypadat ideální domov daleko od domova podle našich

Děkuji!